Таке життя: навіщо потрібен Instagram з українськими безхатьками та жебраками

Фото знаходять відгук у аудиторії - на аккаунт підписані близько 4 тисяч чоловік.

Інстаграм-аккаунт з промовистою назвою suka_zhizn складається зі знімків жебраків, бідняків і бездомних - тих, хто точно не стане ділитися в соціальних мережах фотографіями з подорожей.

Знімки знаходять відгук у аудиторії - на аккаунт підписані близько 4 тисяч чоловік.

«Проект анонімний лише з однієї причини: я не хочу відокремлювати себе від проекту. Я - це проект, і навпаки. 95% знімків роблю я. Пара близьких друзів і моя дівчина допомагають мені, за що їм подяка.

Дуже часто в житті я чув: «Ти все драматизуєш», «Ти бачиш тільки негатив». Так я прийшов до думки про те, що бачити погане - моя суперздатність.

Я працюю оператором - знімаю проекти для телебачення, рекламу, промо, всі ці глянцеві штуки. Усередині проекту я можу показати зворотний бік краси, і мені це ближче - тут я справжній», - говорить автор проекту.

Ви читаєте статтю: Таке життя: навіщо потрібен Instagram з українськими безхатьками та жебраками. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Чому геніальний спортсмен Усик не має народної любові
Коли трохи вляглись пристрасті, дозволю собі декілька слів.
Виграв Greencard - отримай роботу і житло - українська компанія здивувала навіть американців
Безпрецендентний рівень підтримки для українських емігрантів у США надала одна з українсько-американських компаній - вони пропонують новоприбулим житлоі роботу, та навіть забирають з аеропорту.
Подарунок до дня Валентина своїми руками
Хочете здивувати сою половинку - вперед!