Клуні, зібравши на обід 14 друзів, подарував кожному по мільйону доларів

Всесвітньовідомий актор, зірка Голівуду, улюбленець багатьох жінок Джорж Клуні зробив щедрий подарунок своїм найближчим друзям.

Про це нещодавно розповів його друг і власник модних ресторанів і нічних клубів Ренді Гербер у телеінтерв'ю на американському каналі MSNBC. Цей дивовижний вчинок Клуні здійснив ще у 2013 році, але лише зараз про це дізнався світ. Пишуть ЗМІ.

За словами Гербера, Клуні запросив на обід 14 найближчих своїх друзів, серед яких був і Ренді. Гостей чекав неймовірний сюрприз: перед кожним з них на столі лежав чорний дизайнерський чемоданчик.

«Я хочу, щоб ви, друзі, знали, як багато значите в моєму житті ... Коли я приїхав в Лос-Анджелес, мені ніде було жити, і я спав у когось з вас на дивані ... Мені так пощастило, що я маю всіх вас. І я не став би тим, ким я є зараз саме без вас. Тому для мене дуже важливо подарувати вам щось, поки всі ми разом… Я хочу, щоб ви відкрили свої валізи», - заявив Джордж.

У кожній валізці був упакований мільйонів доларів готівкою у 20-доларових банкнотах.

При цьому, далеко не всі присутні були мільйонерами. Зокрема, один з друзів Джорджа працював у барі аеропорту в Техасі і ледве забезпечував сім'ю, живучи від зарплати до зарплати, а на роботу їздив на велосипеді.

Ви читаєте статтю: Клуні, зібравши на обід 14 друзів, подарував кожному по мільйону доларів. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Моніка Беллучі зіграє у фільмі жахів
Відома італійська актриса та фотомодель Моніка Беллуччі зіграє у новому фільмі жахів.
Схудла Руслана Писанка з коханим пройшла у фінал "Зважених і щасливих" (ФОТО)
Шанувальники телеведучої Руслани Писанки завжди пам'ятали її як пухкеньку і пишну жінку, втім, якщо фанатам її форми не заважали і видавались за родзинку зірки, то самій ведучій і її коханому чоловіку набридло і ось уже майже сезон вони - учасники шоу "Зважені та щасливі".
Діти VS Дорослі - коли час працює в плюс
16 фото знаменитостей в раніше і зараз!