Літак Airbus «намалював» у небі над Німеччиною гігантську ялинку

Європейська авіакомпанія Airbus привітала мешканців Німеччини з прийдешнім Новим роком: літак A380 «намалював» у небі новорічну ялинку, прикрашену іграшками.

Пілоти провели літак по небу таким чином, що траєкторія його польоту нагадує ялинку. «Подарунок» можна побачити на карті сервісу FlightRadar24, якщо подивитися маршрутний лист борту AIB232E.

«Малював» ялинку найбільший серійний цивільний літак А380, який коштує $437 млн, зазначив на своїй сторінці у Facebook Emil Salmanov.

Нагадаємо: раніше подібну рекламну акцію придумали для Boeing менеджери компанії: один з літаків Boeing піднявся в небо і «намалював» силует літака за допомогою своєї маршрутної лінії. Вийшло трохи рівніше, ніж ялинка в Airbus).Ви читаєте статтю: Літак Airbus «намалював» у небі над Німеччиною гігантську ялинку. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Чому геніальний спортсмен Усик не має народної любові
Коли трохи вляглись пристрасті, дозволю собі декілька слів.
Виграв Greencard - отримай роботу і житло - українська компанія здивувала навіть американців
Безпрецендентний рівень підтримки для українських емігрантів у США надала одна з українсько-американських компаній - вони пропонують новоприбулим житлоі роботу, та навіть забирають з аеропорту.
Подарунок до дня Валентина своїми руками
Хочете здивувати сою половинку - вперед!