У Китаї дівчина двічі повертала iPhone X, бо він реагував на обличчя колеги

Дівчина двічі повертала смартфони iPhone X у магазин, після того, як виявила, що її колега теж може розблокувати пристрої через Face ID.

Як повідомляє MediaSapiens з посиланням на SCMP, коли збій з Face ID стався вперше, власниця нового смартфона звернулася в службу підтримки Apple. Вона разом з колегою пішли в магазин Apple, де показали, що зі смартфоном виникла проблема. В магазині припустили, що некоректна робота Face ID могла виникнути через несправності в камері, й повернули гроші.

Дівчина купила новий iPhone X, але виявилося, що й цей смартфон її колега може розблокувати. Вона знову повернула смартфон й наразі не відомо, чи буде вона купувати третій.

Ви читаєте статтю: У Китаї дівчина двічі повертала iPhone X, бо він реагував на обличчя колеги . Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Генератори дешевше купувати в США - 110V не проблема!
Ні для кого не секрет, що в Україні завдяки шаленому попиту і надмірному бажанню збагатитися деяких ділків, генератори і паверстанції, які допомагають пережити відключення електроенергії, встановилися просто непомірні ціни. За низькоякісний мотлох доводиться платити суми, за які в США можна було б купити високоякісні моделі. А чому б так і не зробити?
Корейці дозволили роботу зробити це
Такого роботи ще не робили ніколи!
Google назвав найпопулярніші пошукові запити українців за 2017 рік
Google назвав найпопулярніші пошукові запити українців за 2017 рік