«Селфі-манія» офіційно визнана психічним розладом

Американська психіатрична асоціація (АПА) офіційно підтвердила те, про що багато хто й сам здогадувався: постійне фотографування себе (так звані «селфі») є психічним розладом.

Розлад називається «селфітіс» (selfitis) і визначається як обсесивно-компульсивне бажання сфотографувати самого себе і викласти фото в соціальних медіа як спосіб підняти самоповагу і заповнити прогалину в близькості.

Відповідно до рішення Американської психіатричної асоціації, існує три рівня розладу:

1. Початковий селфітіс: фотографувати самого себе, принаймні три рази в день, але не відправляти фото в соціальні мережі;

2. Гострий селфітіс: фотографувати самого себе принаймні три рази в день і розміщувати кожну з фотографій в соціальних мережах;3. Хронічний селфітіс: Неконтрольоване бажання фотографувати самого себе цілодобово і розміщувати всі зроблені фотографії в соціальних медіа більш ніж шість разів на день.

Крім того, нещодавно стало відомо, що вчені визнали публікацію фотографій зі спортзалу або з ранкових пробіжок ознакою наявності серйозного психічного захворювання - нарцисичного розладу особистості.

Ви читаєте статтю: «Селфі-манія» офіційно визнана психічним розладом. Не забудьте розповісти друзям!

Перегляньте також

Поляк показав, як зробити маску зі 100% захистом від коронавіруса
Небезпечний експеримент! Не рекомендується повторювати!
Богдан Хмельницький і формула Штайнмаєра
Наймовірнно кумедне відео!
Мама і уроки :)
І сміх і гріх :)
Як задовбати всіх у фейсбуку - або інструкція для SMM-щиків
Користувача фейсбуку задовбало - і він склав жартівливу інструкцію для горе-торговців, яка стала хітом в мережі.